Setkání ministrantů Litomyšl 2.6.218

Setkání ministrantů Litomyšl 2.6.218

V sobotu 2.června prožilo město Litomyšl nevšední zážitek. Do jeho centra se sjelo přibližně 150 ministrantů na tradiční Celodiecézní setkání ministrantů. Letošní tématem bylo „Tajemství biskupa z Litomyšle“. Ministranty čekala pestrá nabídka soutěžných disciplin po celém centru města, spousta zábavy, nová kamarádství a kvalitně připravený program. Radost kluků z naší farnosti, kteří se také setkání zúčastnili, byla dvojnásobná, jelikož část z nich se vracela domů s celkovým vítězstvím za soutěžní skupinu a zbývající část s celkovým vítězstvím za nejlepší tým. Závěr dne byl prožit spolu s otcem biskupem Janem Vokálem při společně slavené mši svaté, po níž jsme se šťastně vrátili domů.

Jeden komentář u “Setkání ministrantů Litomyšl 2.6.218

  1. This was both amusing and educational! For those interested, visit: EXPLORE NOW. Looking forward to the discussion!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přesunout se na začátek