„Digitální svět, který poznamenává mladého člověka, zejména v oblasti komunikace“

„Digitální svět, který poznamenává mladého člověka, zejména v oblasti komunikace“

TRNAVSKÁ NOVÉNA 2018 –  záznam z televize Tv Lux ze slavnostní mše z katedrály v Trnavě dne 15.11.2018 se zamyšlením otce Augustína Slaninky,CM na téma digitálního světa. Vlastní kázání otce Augustína začíná v záznamu v čase cca 33:00 minut a trvá do 1:05:00 minut. Stačí klepnout na odkaz a video by se mělo spustit.

Celý sv. mše: https://www.tvlux.sk/archiv/play/17907

Jeden komentář u “„Digitální svět, který poznamenává mladého člověka, zejména v oblasti komunikace“

  1. Insightful and well-written! Your points are thought-provoking. For those wanting to learn more about this topic, here’s a great resource: FIND OUT MORE. Interested in hearing everyone’s perspective!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přesunout se na začátek