Farní informace na 20. neděli v mezidobí – 18. 08. 2024.

1. Tuto neděli 18. 8. je sbírka na elektroinstalaci a osvětlení v kostele Sv. Ducha. Bohu známý dárce v týdnu daroval na elektroinstalaci 10 000 Kč. Děkujeme.

2. Tuto neděli 18. 8. vás zveme na poutní mši svatou do Dřízen v 14:30. Celebrovat bude P. Dominik Pavol, CM.

3. Na pouť do Šaštína je možné se přihlásit v sakristii kostela nejpozději do 18. 8.

4. Chtěli bychom vás pozvat na promítání dokumentárního filmu o Božím Služebníku Jánovi Havlíkovi. Délka dokumentu je 1h a 15 min. Promítání se bude konat v pastoračním centru v úterý 20. 8. v 19:00 hod.

5. Vzadu na stolku jsou přihlášky na náboženství. Prosíme je odevzdat vyplněné a podepsané do sakristie kostela nebo na farní úřad v Dobrušce v úředních hodinách nejpozději do 1. 9. 2024.

6. A taky jsou na stolku přihlášky na biřmování. Prosíme zájemce, aby vyplněnou a podepsanou závaznou přihlášku odevzdali do sakristie kostela nebo na farní úřad v Dobrušce v úředních hodinách nejpozději do 15. 9. 2024.

7. Na farní zahradě v Dobrušce se našli dva klíče s červeným a zeleným rozlišovačem. Klíče jsou na faře v Dobrušce.